WULKANIZACJA

WULKANIZACJA

WULKANIZACJA

P.U.H. AZ-ORION

76-200 Słupsk
ul. Słoneczna 16i
tel. (59) 841 36 47
NIP 8391056781

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7.00 - 17.00
Sob: 9.00 - 15.00

WULKANIZACJA

Z myślą o naszych klientach uruchomiliśmy usługę wulkanizacji. Teraz każdy z Państwa może przy okazji mycia samochodu również zmienić opony.
Personel został precyzyjnie przeszkolony w dziedzinie wulkanizacji, żaden rodzaj opony nie jest dla nich problemem.
Sprzęt i urządzenia, na których pracujemy są najnowocześniejsze, co pozwala nam na obsługę kół od 10 do 24 cali bez jakichkolwiek uszkodzeń czy porysowania felg.

Dla klientów naszej firmy oferujemy samochód zastępczy na czas trwania usługi. Mogą też Państwo skorzystać z naszej wygodnej, klimatyzowanej poczekalni gdzie w miłej atmosferze przy kawie przejrzą aktualną prasę, obejrzą ulubiony program tv lub skorzystają z bezprzewodowego internetu.


  • Serwis i wulkanizacja ogumienia

    Naprawiamy koła wszystkich marek, bez względu na rodzaj felgi i opony materiałami najwyższej jakości. Wyważamy komputerowo koła na najnowocześniejszych wyważarkach. Świadczymy usługi prostowania felg oraz pompowania kół azotem.

  • Sprzedaż nowych opon i felg

    W ofercie posiadamy nowe opony i felgi wszystkich popularnych marek. Jesteśmy w stanie sprowadzić wymagane opony, czy felgi w ciągu jednego dnia. Poprzez wieloletnią współpracę z dostawcami możemy Państwu zaoferować nowe opony, czy felgi w bardzo atrakcyjnych cenach.

  • Sezonowa przechowalnia opon

    Dla Klientów posiadających dwa komplety kół/opon (letnie i zimowe) oferujemy sezonową przechowalnie opon. Nasza przechowalnia uwolni Państwa od problemu związanego z magazynowaniem opon. Dysponujemy powierzchnią, gdzie każda opona jest ponumerowana, opisana i posiada własne miejsce.