AUTOMYJNIA

AUTOMYJNIA

AUTOMYJNIA

P.U.H. AZ-ORION

76-200 Słupsk
ul. Słoneczna 16i
tel. (59) 841 36 47
NIP 8391056781

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7.00 - 17.00
Sob: 9.00 - 15.00

AUTOMYJNIA

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z naszej nowoczesnej dwustanowiskowej myjni.
Czyste i wypielęgnowane auto jest powodem do dumy właściciela i podwyższa komfort jazdy.
Aby mieć pewność, że pojazd będzie dokładnie umyty, warto skorzystać z naszej oferty.
Zadbamy o kompleksowe wyczyszczenie powierzchni zewnętrznej, jak i wewnętrznej pojazdu.

Dla klientów naszej firmy oferujemy samochód zastępczy na czas trwania usługi. Mogą też Państwo skorzystać z naszej wygodnej, klimatyzowanej poczekalni gdzie w miłej atmosferze przy kawie przejrzą aktualną prasę, obejrzą ulubiony program tv lub skorzystają z bezprzewodowego internetu.


 • Mycie zewnętrzne

  Mycie ręczne polega na spłukaniu pojazdu wodą pod wysokim ciśnieniem. Następnie myjemy karoserię szamponem używając do tego specjalnych gąbek. Felgi pojazdu w razie potrzeby domywane są ręcznie. Po umyciu nadwozie jest dokładnie wycierane. Za pomocą sprężonego powietrza usuwamy wodę z trudno dostępnych miejsc.

 • Sprzątanie wnętrza

  - odkurzanie wnętrza,
  - mycie szyb od środka,
  - czyszczenie plastików wewnątrz pojazdu,
  - czyszczenie skór.

 • Hydrowosk

  Nabłyszczanie karoserii które polega na pokryciu umytego auta woskiem w postaci płynnej przy pomocy lancy natryskowej. Jest to najprostsza metoda nabłyszczania i konserwacji lakieru nadwozia.

 • Woskowanie ręczne

  Woskowanie ręczne jest najczęstszą metodą konserwacji lakieru nadwozia. Wosk nakładany miękką gąbką. Pokrywamy całą karoserię i czekamy na wyschnięcie wosku. Miękką szmatką docieramy wosk do uzyskania połysku. Lakier pokryty woskiem jest bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych i o wiele łatwiejszy w utrzymaniu czystości.

 • Pranie tapicerki

  Pranie tapicerki wykonujemy agregatem piorącym mającym funkcję nanoszenia wody wzbogaconej o środek piorący oraz funkcje odsysania, która polega na podciśnieniowym usunięciu rozpuszczonych zanieczyszczeń, jak i samych środków piorących z powierzchni tapicerki.

 • Mycie silnika

  Polega na umyciu pod ciśnieniem wnętrza komory silnika. Za pomocą sprężonego powietrza usuwamy wodę z trudno dostępnych miejsc i wycieramy szmatkami z mikrofibry.